למאמרים נוספים

עכשיו זה קל יותר: ליהנות ממאפים מתוקים, בלי החסרונות של הסוכר

זה חשוב לדעת, אם אתם בעניין של לאפות עם פחות סוכר וקלוריות (ומי לא בעניין?)

לכל מי שניסה "להבריא" את העוגה שלו מכיר את הבעיה: צריך להמיר את מידת הסוכר במידות הממתיקים המלאכותיים והטבעיים ומלבד זאת הם לא מתנהגים כסוכר ולכן נדרשים שינויים בזיגוג, בקרמול, בהתפחה ועוד.אז מדובר בלא פחות ממהפיכה!: ב- Truvia אין צורך לעשות שום שינוי, כי תחליף הסוכר Truvia זהה בהתנהגותו לסוכר הרגיל. כלומר: אנחנו נהנים מכל היתרונות, בלי החסרונות.הוא עשוי מתמצית עלי סטיביה (גליקוזידים של סטיביול), אריתריטול , שנמצא במגוון פירות וסיבי עולש.

  • מתוק כמו סוכר
  • 1:1 כמו סוכר בכמויות
  • נאפה כמו סוכר
  • הוא מסייע בהקצפת חלבונים
  • הוא משחים
  • הוא מתפיח – העוגות יוצאות גבוהות ומרשימות.
  • הוא שומר על לחות המאפה
  • נותן מענה מלא לחולי סוכרת - מאושר על תו אייל

רואים את ההבדל בעיניים
ועכשיו לחלק הטעים: מתכון לבראוניז נהדר ללא סוכר

מתכון בראוניז שוקולד
פינוק השוקולד העסיסי והמתוק הזה מחזיר אותנו לילדות! והינה המידע למבוגרים: המתכון הזה מכיל 27% פחות קלוריות* ו- 58% פחות סוכר* לעומת הגרסה המקורית. מספיק ל- 16 חתיכות בראוניז.

למעבר למתכון לחצו כאן על הקישור https://www.truvia.co.il/recip...


בראוניז

זמן הכנה: 20 דקות זמן אפייה: 40 דקות מנה: 1 חתיכה של 5*5 ס"מ (40 גר') קלוריות: 130 קלוריות* למנת עוגה אחת מכילה כ- 130 קלוריות ו-2 גרם סוכר, לעומת הגרסה המקורית בה מנת עוגה אחת מכילה כ- 180 קלוריות ו- 17 גרם סוכר.


בדיוק לעכשיו: מתכון למאפינס בננה
התעוררו לריח המתוק של מאפין בננה ואגוזים! כל מאפין מכיל 31% פחות קלוריות* ו- 77% פחות סוכר* לעומת הגרסה המקורית. מספיק ל- 12 מאפינס. *מאפין אחד מכיל כ- 130 קלוריות ו-3 גרם סוכר, לעומת הגרסה המקורית בה מאפין אחד מכיל כ- 190 קלוריות ו- 13 גרם סוכר.

למעבר למתכון לחצו כאן על הקישור https://www.truvia.co.il/recip...

מאפינס בננהמאפינס בננה(TRUVIA)**זכרו לשטוף ידיים, סכו"ם, ציוד מטבח ומשטחי עבודה במים חמים עם סבון לפני ואחרי שהם באים במגע עם ביצה לא-מבושלת.


ולקינוח: לאטה וסיידר תפוחים
לאטה עם תבלין פאי דלעת נחשב כמשקה הסתיו הרשמי של ארה"ב כבר שנים רבות. אך מה הוא משקה הסתיו הרשמי של ישראל? משקה לאטה וסיידר תפוחים מופחת-סוכר עשוי להיות המועמד המושלם לחך הישראלימנה: 1 כוסקלוריות: 290
למעבר למתכון לחצו כאן על הקישור https://www.truvia.co.il/recip...
a group of bowls with food in them


למידע נוסף היכנסו לאתר: https://www.truvia.co.il/why-truvia